scroll top
Co możemy Ci zaoferować?

Marketing, design, analityka i strategia.

Jak pracujemy?

Każdego klienta traktujemy indywidualnie, dlatego zanim przystąpimy do pracy, staramy się pozyskać jak najwięcej informacji. Dzięki takiemu podejściu mamy pewność, że efekt końcowy nie będzie tylko przypadkowym wynikiem pracy, a rzeczywiście zaplanowanym działaniem.

 

Staramy się niepotrzebnie nie komplikować, jednak jeżeli potrzebujesz czegoś więcej niż tylko jednorazowej usługi i zastanawiasz się jak wygląda współpraca z nami?
Już spieszymy z wyjaśnieniem!

 

Będziesz potrzebować NDA? 

Napisz do nas

Zapytanie

Przy pierwszym kontakcie, postaramy dowiedzieć się jakie są Twoje potrzeby i oczekiwania, a także jak widzisz rozwój swojego biznesu w najbliższym czasie

Analiza

Na podstawie uzyskanych informacji analizujemy  Twoje aktualne działania marketingowe oraz Twojej obecności w przestrzeni publicznej, a następnie wybierzemy odpowiednie rozwiązanie, które możemy Ci zaoferować.

Wycena

Po przeprowadzeniu wstępnej analizy, przekażemy wycenimy naszą usługę, a Ty zdecydujesz czy chcesz podjąć dalszą współpracę.

Zamówienie

Mając Twoją akceptację przejdziemy do finalnego etapu, czyli wdrożenia zamówionej usługi zgodnie z przygotowanymi wytycznymi

Marketing

Strategia Marketingowa

Marketing powinien mieć ustaloną długoterminową strategię, aby odpowiednio przygotować się na dalszy rozwój firmy. Możemy zadbać o proces rozwoju Twojej firmy. Skontaktuj się z nami i porozmawiajmy o szczegółach.


Zapytaj o ofertę
Marketing

Digital, social media i nie tylko

Strona interntowa, Facebook, Instagram, Linkedin, Twitter – to wszystko brzmi jak natłok platform, które musisz obsługiwać jednocześnie? Zajmiemy się tym w Twoim imieniu.


Zapytaj o ofertę
Design

Grafika, identyfikacja wizualna, wzornictwo produktowe.

Grafika reklamowa to podstawa wizualnego przekazu marki, dlatego warto zadbać o jej jakość. Jeżeli potrzebujesz nowej identyfikacji wizualnej czy pojedynczych grafik, doradzimy, zaprojektujemy i stworzymy je zgodnie z aktualnymi trendami.


Zapytaj o ofertę
Strony WWW

WordPress CMS, oraz rozwiązania customowe.

W XXI w. strona internetowa to nie tylko miejsce, w którym Twój klient szuka informacji o Twoim adresie. Odpowiednio przygotowane WWW pozwoli na zwiększenie konwersji oraz odpowiedni zwrot z inwestycji w internetowy kanał sprzedaży.


Zapytaj o ofertę
eCommerce

Sklepy internetowe

Kompleksowo obsługujemy sklepy internetowe – głównie oparte o platformę Woocommerce. Jednak nie straszne nam są wyzwania. Potrzebujesz pomocy ze swoim eCommercem? Zidentyfikujemy jego największe bolączki i pomożemy wdrożyć odpowiednie usprawnienia.


Zapytaj o ofertę
Marketing Automation

Automatyzacja procesów marketingów i biznesowych

Dzięki wprowadzeniu automatyzacji niektórych procesów, w szybki sposób pomożemy Ci zwiększyć efektywność. Niezależnie od tego czy chcesz zautomatyzować mailing czy proces obsługi zamówień czy wysyłek, znajdziemy odpowiedni rozwiązanie.


Zapytaj o ofertę

„MARKA DLA FIRMY JEST TYM CZYM REPUTACJA DLA OSOBY.
REPUTACJĘ ZYSKUJESZ GDY CIĘŻKO NA TO PRACUJESZ”

Jeff Bezos, CEO i założyciel Amazona

kontakt

Napisz do nas

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w powyższym formularzu, wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na wysłaną przeze mnie wiadomość. Więcej informacji na temat przetwarzania przez administratora danych osobowych uzyskają Państwo w zakładce - Polityka prywatności

Współpraca

Nasi klienci